زنگ هوشمند مدارس


زنگ هوشمند مدارس

یکی دیگر از بخش های مهم نرم افزار مدیریت مدرسه توانا، زنگ هوشمند مدارس می باشد. نرم افزار مدرسه توانا تنها نرم افزار موجود در بازار است که دارای بخش زنگ اتوماتیک مدارس می باشد که می تواند بار بزرگی را از دوش معاونین مدارس بردارد.  بر خلاف سایر زنگ های هوشمند موجود در بازار که نیاز ب نصب دستگاه و راه اندازی و .. دارد، برای اجرای زنگ هوشمند تنها یک اسپیکر نصب شده در سالن مدرسه کافی است و نیاز به نصب هیچ گونه سخت افزار خاصی نمی باشد. در نتیجه به دلیل عدم استفاده از سخت افزار خاص ، قیمت نرم افزار زنگ هوشمند مدرسه توانا بسیار ارزانتر از آنها می باشد. 


پس از نصب برنامه بر روی سیستم، کاربر می تواند به راحتی بر حسب ساعت های ورود و خروج و زنگ تفریح دانش آموزان، آهنگ های متناسب را انتخاب نموده و تنظیم نمائید. از آن پس نرم افزار به صورت اتوماتیک و هوشمند بر اساس برنامه تنظیم شده، آهنگ های مورد نظر را در ساعت های مقرر به صدا در می آورد. کاربر می تواند برای هر ساعتی و هر ورود و خروجی آهنگ های جدا و یا حتی صدای خود معاون را در نرم افزار قرار دهد. یعنی معاون می تواند صدای خود را ضبط نماید مثلاً " معلمان محترم اکنون می توانند وارد کلاس ها شوند" را به صورت صوت به نرم افزار دهد تا نرم افزار هر روز در ساعت های مقرر صدای معاون را پخش نماید. به این ترتیب دیگر معاونین مدارس نیاز به نگرانی در مورد دن دستی زنگ مدارس را ندارند و می توانند با خیال راحت این مشکل را بدست زنگ هوشمند توانا حل نمایند. از دیگر کاربردهای این بخش از نرم افزار، پخش اذان، دعای صبحگاهی، سرود، ورزش صبحگاهی  و . به صورت اتوماتیک و هوشمند به صورت روزانه و در ساعت مقرر می باشد.

همچنن این برنامه می تواند در روزها و ساعت های مقرر شما، انواع فایل های مورد نظرتان از قبیل اجرای اسلاید ( بر روی LCD)، پخش انواع مالتی مدیا، اجرای برنامه مذهبی و آهنگ های متناسب و .. به صورت اتوماتیک و هوشمند اجرا نماید و از طریق اسپیکر صدا را پخش نموده و از طریق LCD آنها را به نمایش درآورد. همچنین از این برنامه می توانید جهت یادآوری های هوشمند استفاده نمائید. مطمئنا با توجه به مشغله زیاد معاونین در مدرسه می توانند از این برنامه جهت یادآوری کارهای روزانه استفاده نمایند. به عنوان مثال معاون قصد دارد با فایل ورد کار کند و کار نیمه تمام خود را در ساعتی خاص تکمیل نماید. به راحتی با مشخص نمودن زمان و نوع فایل اجرایی، این برنامه به صورت اتوماتیک و هوشمند فایل ورد مورد نظر را در آن ساعت مشخص بر روی سیستم کامپیوتر معاون بالا می آورد که معاون با دیدن آن به یاد کار عقب مانده ی خود می افتد و یا می تواند الارم خاصی و یا یادداشت خاصی را در آن زمان بسته به دلخواه کاربر بر روی سیستم معاون به نمایش درآورد. این کار برای هر نوع فایل اجرایی امکانپذیر می باشد. حتی این برنامه قادر است کارهای روزانه یک معاون را به صورت اتوماتیک و هوشمند در ساعت مقرر جهت یادآوری برای موبایل وی ارسال نماید.

پس اگر به دنبال یک برنامه ساده و جامع جهت اعلام هوشمند زنگ شروع و پایان کلاس ها در مدرسه هستید این نرم افزار بهترین گزینه می باشد. چرا که با توجه به کاربری بسیار آسان آن، با یکبار تنظیم دیگر می توانید با خیالی آسوده زنگ ها و آهنگ های مدرسه را به زنگ هوشمند توانا بسپارید و از آنجا که برای استفاده از این زنگ هوشمند نیازی به نصب هیچ گونه سخت افزاری نمی باشد، کاربر به راحتی با نصب یک برنامه 30 مگابایتی می تواند زمان و نوع فایل و نوع کار مورد نظر را مشخص نموده تا از آن پس سیستم به صورت خودکار این کار را انجام دهد.

زنگ اذان گوی مدارس توانا 
دانلود رایگان دموی نرم افزار زنگ هوشمند مدارس توانا


ابتدا نرم افزار مدرسه را از لینک زیر دانلود فرمائید:

دانلود نرم افزار مدرسه هوشمند توانا

پس از Extract  نمودن پوشه دانلود شده ، با زدن Setup.exe  مراحل نصب آغاز می گردد که در طی کار با صفحه ای حاوی دو گزینه Custom و Complete  مواجه می گردید . با انتخاب Custom و سپس Next در صفحه باز شده گزینه Change را کلیک نمائید تا بتوانید مسیر نصب برنامه را درایوی غیر از درایو ویندوز قرار دهید. برنامه به هیچ عنوان نباید در درایو C  (درایو ویندوز)  نصب گردد. در صورتی که اکسس 2007 بر روی سیستم شما نصب نمی باشد ، فایل زیر را دانلود و با دنبال کردن مراحل آن را نصب نمائید.

                                                                                                                

دانلود اکسس 2007

پس از نصب برنامه، لطفاً جهت دریافت کد موقت جهت تست دمو لطفاً با شماره شرکت 02166435129 - 02166437508 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان مربوطه کد موقت را به همراه راهنمایی های لازمه ارائه دهند. همچنین سایت دیگر شرکت طرح اندیشان تولید (گروه طلای نرم) جهت ارائه توضیحات بیشتر لینک زیر می باشد:

سایت طرح اندیشان - نرم افزار مدیریت مدارس هوشمند تواتا 


مطالب مرتبط

نرم افزار حضور و غیاب هوشمند دانش آموزان و پرسنل ویژه مدارس
 نرم افزار حضور و غیاب هوشمند دانش آموزان ویژه سرویس مدارس 
نرم افزار طراحی، تهیه، صدور و چاپ کارنامه های مدارس ابتدایی و دبیرستان 
نرم افزار ویژه ارسال sms هوشمند ویژه مدارس
نرم افزار مدیریت هوشمند مدارس 
نرم افزار اندروید مدیریت مدارس
وب سایت هوشمند مدارس

کلیه حقوق وبسایت متعلق به گروه طلای نرم می باشد.