هشدار به خریداران نرم افزار درج اگهی اتوماتیک

                         هشدار به مشتریان عزیز جهت خرید نرم افزار درج انبوه آگهی اتوماتیک ( به دلیل تقلبی بودن نرم افزار مشابه)

                                                        اولین و قدرتمندترین نرم افزار درج آگهی اتوماتیک رایگان ( روبوادز )                                                                                        

نرم افزار درج آگهی اولین و تنها نرم افزار درج آگهی اتوماتیک هوشمند در ایران


نرم افزار درج آگهی رایگان تحت عنوان روبووب در سال1383 توسط شرکت طرح اندیشان تولید ثبت اختراع گردیده است. ایده ارائه این برنامه منحصر  بفرد و قدرتمند در سال 1381 توسط مدیریت گروه طلای نرم داده شده و در سال 1383 پس از دو سال تلاش شبانه روزی و بررسی های لازم بر سایت های تبلیغاتی اینترنتی موجود و همچنین تلاش تیم فنی جهت ارائه به کاربران وارد بازار تجارت  الکترونیک شده است.دانلود لینک آخر نرم افزار درج آگهی روبوادز برای کاربران 


Download 

فایل را سپس اکسترکت نموده تا فایل های درون آن در پوشه ای قرار گیرد. سپس  فایل موجود در پوشه را در مسیر نصب برنامه (در همان درایوی که روبوادز را نصب نمودید )  کپی نمایید و تایید کنید.

طبق قانون ثبت اختراع ، حقوق معنوی این نرم افزار پس از تولید همچنان باید محفوظ  باقی بماند. در طی یازده  سال سال گذشته نیز نرم افزار روبوادز تنها نرم افزار درج آگهی رایگان موجود در بازار بوده است.  اما متاسفانه در دوسال اخیر شاهد ارائه یک نرم افزار درج آگهی تقلبی به بازار بوده ایم که در عمل فقط نام نرم افزار درج آگهی را کپی نموده و از لحاظ کارکرد هیچ حرفی برای گفتن ندارد. به این معنا که این نرم افزار به هیچ عنوان قادر به درج اتوماتیک آگهی های شما به صورت آنلاین و به صورت ربات نمی باشد و این کار در وهله اول به صورت دستی توسط نیروی انسانی جهت جلب اعتماد شما در پشت صحنه انجام می گیرد تا کاربر را برای خرید نرم افزار درج آگهی ترغیب نمایند اما پس از خرید متوجه عدم کارکرد نرم افزار می گردند. همچنین متاسفانه شرکت کلاهبردار مذکور تمامی اطلاعات سایت شرکت ما را کپی نموده بدون اینکه در مورد نرم افزار تقلبی ایشان صدق کند. در برخی از سایتهای تبلیغای به آگهی های این شزکت بر می خورید و شما گمان رود نرم افزار این شرکت همان نرم افزار درج آگهی روبوادز می باشد. نرم افزار درج آگهی روبوادز در حال حاضر در 150 سایت درج آگهی می نماید و اولین و تنها نرم افزار قدرتمند درج آگهی در بازار می باشد که تاکنون اراده گردیده است.لطفا مراقب باشید تا باعث رشد چنین شرکت های سوء استفاده گری نگردیم.

نرم افزار درج آگهی در سایتهای تبلیغاتی این شرکت ظاهراً از لحاظ قیمت بسیار ارزان تر از نرم افزار روبوادز ارائه می گردد. در صورتی که همه کاربران محترم واقف هستند محصولات باکیفیت و با ضمانت پشتیبانی از لحاظ قیمت در سطح بالاتری هستند و ارائه نرم افزاری که حداقل دو سال صرف نوشتن برنامه آن گردیده است و همچنان باید پشتیبانی ماهانه و سالیانه جهت بررسی مداوم سایت های تبلیغاتی و ارائه صددرصدی نرم افزار به کاربران صورت گیرد ، عملاً برای شرکت تولیدکننده با این قیمت مقرون به صرفه نمی باشد. همین قیمت ارزان عاملی جهت فریب ساده کاربران می باشد که مشتریان به دلیل پرداخت هزینه پائین تمایلی به پیگیری خرید خود و پس از عدم کارکرد نرم افزار ندارند.

بنابراین بر آن شده ایم به چند نکته قبل از خرید نرم افزار درج آگهی اشاره نمائیم تا مشتریان عزیز متحمل هیچگونه ضرری هر چند ناچیز نگردند و اعتبار این نرم افزار کارا که زحمات زیادی جهت سرپا ماندن آن کشیده شده است همچنان باقی بماند و کاربران محترم از خرید آن دلسرد نگردند و اطمینان خود را به نرم افزار ایرانی حفظ نمایند. لازم به ذکر است نرم افزار درج آگهی حتی نمونه خارجی ندارد و همچنین جهت تولید آن از نرم افزار خارجی نیز کپی برداری نشده است. این نرم افزار استثنایی تنها توسط مهندس ستاری مدیریت شرکت طرح اندیشان تولید در سال 1381 ارائه گردیده و تاکنون هیچ مشابه خارجی یا داخلی نداشته است. از این رو شرکت طرح اندیشان درصدد ارائه نمونه خارجی آن جهت معرفی  و فروش محصولات و خدمات شما در سایت های تبلیغاتی خارجی می باشد. تفاوت کارکرد نرم افزار درج انبوه آگهی رایگان اتوماتیک روبوادز با نرم افزار تقلبی:

تیم فنی گروه طلای نرم پس از کسب اطلاعات از شرکت نرم افزار مشابه و همچنین بررسی و تست فنی این نرم افزار ، به وضوح و به دلایل زیر پی به قلابی بودن آن برده است که این موارد را  جهت اطلاع کاربران عزیز در اختیار قرار می دهیم تا با اطلاعات کافی اقدام به خرید نمائید.

در مرحله اول باید عمل ثبت نام توسط نرم افزار صورت گیرد تا سایت های تبلیغاتی به کاربران اجازه ورود به سایت و درج آگهی های خود را بدهند. نرم افزار درج آگهی روبوادز تمامی مراحل ثبت نام را مقابل چشمان شما در صفحه ای انجام خواهد داد. هر کاربر در حالت سنتی و دستی  طبق استاندارد سایتها مراحلی را باید جهت عضویت در آنها طی نماید. نرم افزار روبوادز نیز این مراحل را گام به گام و به ترتیب طبق قوانین و خواسته های سایت طی می نماید اما تفاوت ثبت نام دستی کاربر و اتوماتیک ربات در سرعت انجام کار می باشد که ربات این عمل را در کسری از ثانیه انجام خواهد داد.


 بعد از ثبت نام ، بلافاصله برای ایمیل کاربر معرفی شده در نرم افزار ، لینک فعالسازی وب سایت و یا بعضاً خوشامدگویی ارسال خواهد شد. پس یک راه فهمیدن ثبت نام واقعی توسط نرم افزار، چک نمودن ایمیل بلافاصله بعد از ثبت نام می باشد تا از وجود این ایمیل ها مطمئن گردید. حتما باید در ایمیل کاربران ایمیل های گوناگون سایتها بعد از ثبت نام مشاهده گردد. فقط شخص کاربر می تواند این ایمیل ها را به صورت دستی و نه اتوماتیک تایید نماید تا پس از تایید این ایمیل ها نرم افزار قادر به درج آگهی باشد. هیچ نرم افزاری جهت حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران قادر به ورود به ایمیل شخصی افراد نمی باشد . پس از این شرکت مشهدی بخواهید تمامی ایمیل های 1000 سایت را در ایمیل خود مشاهده نمایید تا از ثبت نام 100 درصدی در سایتها مطمئن گردید. در نرم افزار مشابه تقلبی ، شما با صفحه ای جهت درج آگهی رایگان مواجه هستید که کاربر فقط باید فیلدها را پر نموده و سپس دکمه درج را کلیک  نماید. متوجه خواهید شد قبل از عمل درج آگهی ، هیچ اثری از ایمیل های فعالسازی ثبت نام در اینباکس و یا اسپم ایمیل نمی باشد. هیچ صفحه ای مراحل ثبت نام ، درج و یا بروزرسانی آگهی ها را در نرم افزار جهت اطمینان مشتری نشان نخواهد داد. از شما فرصتی طلبیده می شود تا خود مسئولین شرکت نرم افزار قلابی، کار درج آگهی را در سایتها به صورت دستی انجام دهند تا اعتماد کاربر را جلب نموده و وی را قانع نمایند که این کار توسط ربات انجام گرفته است. پس از دریافت نرم افزار بنا به گفته مشتریان ، تنها سخنی که شنیده خواهد شد این است که آپدیت نرم افزار در چند روز آینده در اختیارتان قرار می گیرد و این چند روز ماه ها به طول خواهد انجامید. بارها و بارها این جمله از زبان مشتریان این شرکت مشهدی شنیده شده است که همچنان بعد از خرید چند روزه منتظر آپدیت نرم افزاری هستند که اصلاً وجود ندارد.

لازم به ذکر است هدف گروه طلای نرم تخریب هیچ شرکتی جهت افزایش فروش خود نمی باشد  که قطعاً در چشم بسیاری عملی خوشایند نمی باشد بلکه در جهت حفظ اعتبار و دفاع از نرم افزار تولیدی خود می باشد که سالیان سال در ارائه آن هزینه و فکرها و تلاش ها صرف نموده است و یک شرکت کلاهبردار به راحتی با سوء استفاده از نام این نرم افزار و کپی برداری از اطلاعات این سایت کاربران را فریب داده و تمامی اعتماد آنها را خدشه دار می نماید. بازار بزرگ تجارت الکترونیک ایران به اندازه کافی گسترده است تا بتواند این رقابت ها را در خود جا دهد اما سخن مطرح شده در این بخش برای از دست ندادن اعتماد کاربران می باشد. چرا که افراد با خرید نرم افزارهای قلابی اعتماد خود را از دست داده که همین امر باعث محرومیت آنها از بهره  بردن و لذت کار با یک نرم افزار قدرتمند و واقعی می باشد. نرم افزاری که با رعایت تمامی قواعد و استانداردهای لازم سایتها با پشتیبانی و بررسی تک تک آنها راحتی را برای کاربران به ارمغان آورده تا هر یک از کاربران بتوانند سهمی از بازار فروش داشته باشند. این شرکت علاوه بر نرم افزار درج آگهی روبوادز نرم افزارهای قابل دیگری نیز ارائه داده که در مطب هاریال سازمان ها و مدارس در حال استفاده هستند و با گذشت 13 سال از عمر شرکت مسلم است بر پایه کیفیت چرخیده است.

کاربرانی که در طی چند سال از نرم افزار درج آگهی رایگان جهت رونق کسب و کار خود از آن استفاده نموده اند ، گواه ادعای شرکت طرح اندیشان تولید بر ارائه نرم افزار قدرتمند درج اگهی و پشتیبانی های وفادارنه آن می باشند که البته شرکت با کمال میل به مشتریان عزیز جهت اطمینان از کار نرم افزار این کاربران را معرفی می نماید تا با خیالی آسوده اقدام  به خرید نمایند. اما اگر از این شرکت متخلف درخواست لیست مشتریان داشته باشید حتی 10 شرکت واقعی نیز نمی توانند معرفی کنند که در حال استفاده از نرم افزار باشند. این شرکت حتی تعداد سالهایی که نرم افزار درج آگهی در بازار است یعنی 13 سال را نیز کپی نموده و جالب است عمر نرم افزار خود را که تنها دو سال در بازار وارد شده را دوازده سال معرفی می نماید!!!


همچنین افرادی هستند که این سوال را دارند : آیا این نرم افزار در تمام سایت های تبلیغاتی درج آگهی ها را انجام می دهد؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت عمل اضافه نمودن سایت های دلخواه به نرم افزار به راحتی اضافه نمودن یک اسم سایت به آن نیست. هر سایت قالب ، شماره گروه و زیرگروه های مخصوص  و ده ها نکته فنی مربوط  به خود را دارد. نرم افزار هیچگاه به صورت هوشمندانه قادر به تشخیص جایگاه های ایمیل ، نام ، نام خانوادگی ، بخش های درج آگهی و ... در سایت ها نمی باشد و اینکه خود به صورت هوشمند و خودآگاهانه وارد دنیای اینترنت شود و خود تشخیص دهد که چه جاهایی از سایت را با چه چیزهایی پر نماید. این کار هوش انسانی می طلبد که بداند در کجای سایت چه اطلاعاتی باید وارد شود و سپس آن را به زبان برنانمه نویسی به صورت ربات درآوزد تا ربات بر اساس استانداردها و قواعد تعریف شده در تک تک سایتها بتواند کار خود را انجام دهد. پس ادعای اضافه نمودن هر گونه سایت دلخواه به نرم افزار یک دروغ محض است تا مشتری ترغیب گردد این نرم افزار را خریداری نماید. آیا قابل باور است نرم افزار با دانستن نام سایت بتواند هوشمندانه و بدون نیاز به برنامه نویسی با دانستن زبان فارسی و انگلیسی تمامی سایتهای دلخواه شما را بپماید؟؟؟؟

فقط یک انسان می تواند با دید و فهم خود وارد سایتهای گوناگون تبلیغاتی شده و مراحل ثبت نام و درج آگهی و بروزرسانی آنها را  که در هر سایتی به گونه های متفاوتی برنامه نویسی شده است انجام دهد. بنابراین باید تک تک سایت های تبلیغاتی به نرم افزار با بررسی صورت گرفته بر روی آنها توسط تیم فنی معرفی گردند تا نرم افزار قادر باشد با توجه به برنامه نویسی صورت گرفته ، جایگاه های فیلدهایی که جهت ثبت نام ، درج اگهی و بروزرسانی آگهی ها نیاز به پر شدن دارد را شناسایی و تکمیل نماید. پس ادعای امکان اضافه نمودن هر گونه سایت دلخواه به نرم افزار یک ادعای کذب و فریب تبلیغاتی می باشد.

نکته ی دیگری که قابل ذکر است در مورد درج آگهی اتوماتیک در 1100 سایت می باشد. در طی سال های اخیر سایت های تبلیغاتی زیادی جهت درج آگهی رایگان و ویژه در سطح اینترنت گسترش یافته است . اما همانطور که می دانید در صورتی که به صورت دستی اقدام به درج اگهی نموده باشید ، متوجه خواهید شد در اکثر این سایت ها به دلیل کپی بودن قالب های سایت و عدم برنامه نویسی مستقل از طرف خود سایت ، با مشکلات فنی بسیاری برخواهیم خورد که کاربر را از ادامه کار دلسرد می نمایند. همچنین علاوه بر مشکلات کدپیج سایت ، در صورت درج آگهی هم متوجه خواهیم شد جتی پس از گذشت ماه ها هیچ بازدیدی از سایت و آگهی های آن صورت نمی گیرد و یا به عبارتی رتبه صفحه آن سایت بسیار پایین می باشد. از این رو عمل درج آگهی در اینگونه سایت هیچ فایده ای برای کاربران نخواهد داشت و عملاً فقط وقت و انرژی کاربر را بدون دریافت هیچ سودی خواهد گرفت. با توجه به تجربه ده ساله شرکت به کاربران محترم اطمینان می دهیم بیشتر از 400 سایت درج آگهی در ایران وجود ندارد که ارزش صرف وقت و هزینه را داشته باشد و در نهایت منجر به بازدهی برای آگهی های شما باشد.

درج آگهی باید در سایت هایی صورت گیرد که مراحل ثبت نام و درج آگهی کاربر طولانی و آزاردهنده نباشد و همچنین سایت از رتبه صفحه و بازدید خوبی برخوردار باشد تا آگهی کاربران نیز بهتر و بیشتر در معرض دید مشتریان احتمالی قرار گیرد. همچنین از دیگر نکات مهم رسیدگی بموقع ادمین سایت به آگهی های تازه ثبت شده می باشد که زودتر آنها را تایید نماید. بناربراین گروه طلای نرم به بررسی سایت های تبلیغاتی موجود پرداخته و آنها را از لحاظ های مختلف تحت بررسی قرار داده و صد سایت از بهترین سایت های درج آگهی را در لیست سایت های موجود در نرم افزار قرار داده است. همچنین این سایت ها ماهیانه بررسی می گردند تا همیشه نرم افزار آپدیت در اختیار کاربران قرار گیرد.

دقت کنید پس از عمل ثبت نام یا درج آگهی کاربر جهت اطمینان کاربر، شخص باید بدون نرم افزار و به صورت دستی با نام کاربری و رمز خود وارد سایت شود و همان لحظه از امکان ورود به سایت و درج آگهی در محیط کاربری خود مطمئن گردد که این اطمینان در نرم افزار درج آگهی روبوادز صددرصد وجود دارد.

پس با دیدن نام این شرکت متخلف و کپی محض اطلاعات نرم افزار روبوادز در متن های تبلیغاتی ایشان آن را با نرم افزار درج اگهی روبوادز اشتباه نگیرید و حتماً از این شرکت درخواست دمو و تست 100 درصدی داشته باشید و همچنین لیست مشتریان معتبر از ایشان بخواهید تا متوجه صحبت های غیرمنطقی در رد خواسته تان گردید.

 نرم افزار درج آگهی رایگان روبوادز قابلیت ارسال انبوه آگهی هزاران آگهی را با یک کلیک به تمامی سایت های رایگان دارد به طوری که شما می توانید تمامی مراحل ثبت نام و درج و بروزرسانی این اگهی ها را با چشم خود دنبال نمایید. پس با چشمانی باز با تست دموی نرم افزار قبل از خرید و کسب اطمینان از شرکت خریداری نمائید و حتی با پرداخت هزینه های پایین نیز این شرکت سو استفاده گر را ترغیب به ادامه کار نکنید. از این شرکت لیست مشتریان معتبر شرکتی را درخواست نمایید و دقیقا سوالات خود را مطرح نمایید.  مطمئن باشید این شرکت به دلیل عدم ارائه خدمات درست از دادن لیست مشریان به شما امتنا خواهد نمود. این صفحه فقط و فقط جهت اطلاع رسانی در مورد تقلبی بودن نرم افزار مشابه  در بازار می باشد و هیچ تصمیمی برای تخریب رقبا ندارد.

کلیه حقوق این وبسایت، متعلق به گروه طلای نرم میباشد.      
کلیه حقوق وبسایت متعلق به گروه طلای نرم می باشد.