نرم افزار مدیریت مطب پزشک زنان و زایمان

نرم افزار مطب پزشک زنان و زایمان و نازایی

       

پزشک زنان و زایمان و نازایی از آن دست پزشکانی هستند که با بیمارانی مواجه اند که چندین بار به آنها مراجعه می نمایند. مسلماً جستجوی دستی پرونده کاغذی این بیماران با توجه به مراجعات مکرر، توسط منشی و به همراه داشتن همیشگی سونوگرافی ها و برگه های آزمایش و به خاطر داشتن داروهای مصرفی و نسخه ها توسط بیمار، قدری مشکل است. بنابراین داشتن یک پرونده پزشکی الکترونیکی که تمامی سوابق سونوگرافی ها، نسخه ها، تصایر و برگه های آزمایش و داروهای مصرفی قبلی را در خود به صورت یکجا داشته باشد برای این متخصصین امری ضروری است.سیستم اتوماسیون مطب زنان و زایمان طراحان طب جامع ترین نرم افزار مدیریت مطب می باشد که می تواند کمک شایانی به پزشکان عزیز نماید تا علاوه بر لذت بردن از این نرم افزار، با توجه به قابلیت ها و کارایی آن بتوانند کار خود را با بازدهی بیشتر و در مدت زمان کمتری پیش ببرند.از همه مهمتر اینکه با توجه به رفت و آمد زیاد پزشک متخصص زنان به بیمارستان، نرم افزار مطب طراحان طب قابلیت نصب و اجرا را در تبلت بدون نیاز به اینترنت با امکان دستیابی به کلیه اطلاعات پرونده بیماران را دارد.

نرم افزار مطب طراحان طب ویژه تخصص های : نرم افزار مطب پوست ، مو و زیبایی ، نرم افزار مدیریت مطب زنان و زایمان ، نرم افزار مطب تخصص داخلی ، نرم افزار مطب مغز و اعصاب ، نرم افزار مطب چشم پزشکی ، روانشناسی  ، نرم افزار مطب دندانپزشکی ، نرم افزار مطب ارتوپدی ، نرم افزار مطب آنکولوژی ، نرم افزار مطب قلب و عروق ، نرم افزار تخصصی مطب گوش و حلق و بینی ، نرم افزار  مطب آنکولوژی ، نرم افزار مطب تخصص غدد ، .....دانلود رایگان نرم افزار مدیریت مطب


ابتدا نرم افزار مطب را از لینک زیر دانلود فرمائید:

دانلود دموی نرم افزار ارسال انبوه آگهی

پس از Extract  نمودن پوشه دانلود شده ، با زدن Setup.exe  مراحل نصب آغاز می گردد که در طی کار با صفحه ای حاوی دو گزینه Custom و Complete  مواجه می گردید . با انتخاب Custom و سپس Next در صفحه باز شده گزینه Change را کلیک نمائید تا بتوانید مسیر نصب برنامه را درایوی غیر از درایو ویندوز قرار دهید. برنامه به هیچ عنوان نباید در درایو C  (درایو ویندوز)  نصب گردد.

در صورتی که اکسس 2007 بر روی سیستم شما نصب نمی باشد ، فایل زیر را دانلود و با دنبال کردن مراحل آن را نصب نمائید . 

دانلود اکسس 2007

پس از نصب برنامه، لطفاً جهت دریافت کد موقت جهت تست دمو لطفاً با شماره های شرکت تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان مربوطه کد موقت را به همراه راهنمایی های لازمه ارائه دهند. 


پزشک به راحتی می تواند اطلاعات بیماران خود را در تبلت به همراه داشته و در بیمارستان به راحتی اطلاعات تصویری و متنی پرونده بیمار را مشاهده و با قلم تبلت آنها را ویرایش و ذخیره نماید. همچنین پزشک می تواند در صورت نیاز و کسب اطلاعات جدید از بیمار مانند دریافت برگه آزمایش جدید، سونوگرافی جدید ، تصویر جدید و... به راحتی آن را با اپلیکیشن موجود در نرم افزار مطب اسکن نموده و آن را در پرونده بیمار ذخیره نماید.

به هر بیمار مراجعه کننده به مطب پزشک زنان یک کارت هوشمند ویزیت مخصوص نرم افزار ارائه می گردد تا هم تبلیغی برای پزشک محسوب گردد و هم از آن جهت شناسایی اتوماتیک و هوشمند بیمار در سیستم استفاده گردد!! این ایده اولین بار توسط گروه طلای نرم ارائه گردیده است.

نرم افزار مطب زنان هم بر روی سیستم کامپیوتر / لپ تاپ / Allinone پزشک و هم بر روی سیستم منشی نصب می گردد. همچنین در صورت تمایل پزشک نرم افزار بر روی تبلت هم نصب می گردد تا در صورت حضور در بیمارستان پزشک بتواند به تمامی اطلاعات سیستم خود دست یابد.

با ورود یک بیمار جدید به مطب منشی یک پرونده الکترونیکی در سیستم برای ایجاد می نماید و یک کارت ویزیت هوشمند به بیمار تعلق می گیرد تا بعدها با مراجعات بعدی سیستم بیمار را اتوماتیک شناسایی نموده و اطلاعات پزشکی بیمار را هوشمندانه در سیستم منشی و پزشک جهت انجام امور مربوطه بارگذاری نماید. نرم افزار مطب زنان طراحان طب از تمامی بیمه ها پشتیبانی نموده و نسخه ها را به صورت اتوماتیک در سیستم ثبت می نماید تا در نهایت بتوان دیسکت آن را به سازمان بیمه ارائه نمود.


از ویژگی ها و امکانات بخش کاربری منشی در نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:


 با ورود هر بیمار به مطب و شناسایی هوشمند وی توسط نرم افزار یک لیست انتظار از بیماران حاضر در مطب در سیستم منشی به صورت اتوماتیک تشکیل می گردد تا منشی از آن جهت مدیریت پرونده ها و انجام امور مالی استفاده نماید.
  با شناسایی هوشمند بیمار توسط نرم افزار، سیستم به صورت اتوماتیک حق ویزیت بیمار را در پرونده مالی وی ثبت نموده و یک فیش حرارتی برای بیمار چاپ می نماید.
  وقت دهی (نوبت دهی) به بیماران توسط منشی در هفته و ماه های آتی در بخش وقت دهی سیستم ثبت می گردد و این منشی می تواند برای هر پزشک حاضر در مطب به صورت جداگانه عمل وقت دهی را برای بیمارانشان ثبت نماید.
 اسکن سونوگرافی ها، برگه های آزمایش، نسخه های قبلی، پرونده های کاغذی قبلی، .... نوشتن شرح حال اولیه از بیمار با قلم نوری توسط منشی صورت می گیرد و تمامی آنها در پرونده بیمار جهت مشاهدات بعدی پزشک ذخیره می گردد.
 اعلام شماره نوبت بیمار جهت ورود به اتاق پزشک توسط سیستم و پخش آن از طریق تابلو اعلانات الکترونیکی موجود در سالن انتظار صورت می گیرد.
 اعلام ورود بیمار به اتاق پزشک توسط آلارم به پزشک و بارگذاری هوشمند اطلاعات پرونده بیمار در سیستم و یا تبلت پزشک

امکانات و قابلیت های تعبیه شده در صفحه کاربری پزشک به صورت زیر می باشد:

 پزشک به محض ورود بیمار به اتاق می تواند کلیه تصاویر، سونوگرافی ها، برگه های آزمایش، پرونده های قبلی، نسخه ها، داروهای مصرفی و .... را به صورت یکجا و کامل بدون نیاز به هیچ کلیکی در تبلت و یا سیستم Allinone /  / لپ تاپ و ... مشاهده نماید. سرعت بارگذاری تمامی این اطلاعات بسیار بالا و زیر یک ثانیه می باشد چرا که نرم افزاردر عین حفظ کیفیت تصاویر از حجم انها می کاهد.
 پزشک متخصص زنان می تواند با استفاده از قلم نوری نسخه مورد نظر خود را با خطی روان همچون قلم معمولی بر روی دفترچه بیمه بیمار نوشته و سیستم همان لحظه نسخه را به صورت الکترونیکی و با دستخط پزشک در پرونده بیمار ذخیره می نماید.
 همچنین پزشک می تواند با قلم نوری سیستم خود  یا قلم تبلت هر یک از تصاویر، سونوگرافی ها ، ... را انتخاب و ویرایش نماید به عنوان مثال بر روی آنها مطلبی بنویسد یا علامتگذاری نماید و ... و در نهایت آن را در سیستم کامپیوتری خود و یا در تبلت خذخیره نماید.
 قابلیت مشاهده تاریخ و ساعت های ویزیت قبلی در نرم افزار گنجانده شده است.
 امکان مشاهده لیست بیماران حاضر در مطب در صفحه کاربری پزشک جهت مدیریت وقت در صفحه کاربری پزشک وجود دارد.
 امکان شناسایی و اتصال نرم افزار به تمامی دستگاه های پزشکی زنان مانند دستگاه گرافی و .... وجود دارد به طوریکه تمامی تصاویر و فیلم های دریافتی از آنها به راحتی در پرونده بیمار جهت مشاهدات بعدی ذخیره می گردد.
 امکان شناسایی و اتصال نرم افزار به اسکنر، چاپگر، وب کم، دوربین دیجیتال و .... وجود دارد.
 نوشتن نسخه با قلم نوری با توجه به تنظیم نوع قلم، رنگ قلم ، ضخامت قلم، ... وجود دارد.
 امکان مشاهده پرونده مالی بیمار جهت اعمال تخفیف و یا برگشتی پول به بیمار در همین صفحه کاربری پزشک وجود دارد.
 صفحه چت منشی و پزشک جهت جلوگیری از رفت و آمدهای مکرر غیرضروری و اتلاف وقت در این بخش طراحی گردیده است.
 امکان تعریف فرم پزشکی که پزشک زنان قبلاً جهت دانستن شرح حال بیمار برای تک تک بیماران خود به صورت دستی پر می نموده، به صورت الگوی آماده word وجود دارد. در این صورت هر بار این فایل word به آسانی توسط پزشک بارگذاری و با قلم نوری با دستخط پزشک پر می گردد و به همان صورت در پرونده بیمار ذخیره می گردد. همچنین این امر به همین صورت در تبلت نیز صورت می گیرد.
 امکان حمل تمامی این اطلاعات در تبلت و استفاده از آن در بیمارستان بدون نیاز به اینترنت نیز وجود دارد تا در آنجا نیز پزشک زنان بتواند اطلاعات قبلی را بارگذاری نموده و آنها را یکجا با تمامی جزئیات و شرح درمان مطالعه و مشاهده نماید. همچنین پزشک می تواند با قلم، نسخه جدید نوشته و یا تصاویر و گرافی ها را ویرایش و ذخیره نماید. به علاوه به راحتی می تواند اطلاعات گرافیکی جدید کسب شده برای بیمار خود را در تبلت ذخیره نماید.
 قابلیت به اشتراک گذاری اطلاعات پرونده بیمار برای سایر پزشکان جهت انجام جلسات مشاوره
 پس از حضور مجدد در مطب، تمامی اطلاعات موجود در سیستم منشی و تبلت پزشک زنان و سیستم اتاق خود، هوشمند و اتوماتیک هماهنگ سازی صورت می گیرد.
 قابلیت تهیه گزارشات مالی مورد نیاز در هر بازه زمانی دلخواه و یا بر اساس نام پزشک و یا هر فیلد گزینشی دیگر
 قابلیت تعیین سطح دسترسی کاربران به عنوان مثال جلوگیری از انجام برخی عملیات بر روی پرونده ها مانند حذف کردن و ...
 قابلیت تهیه فایل پشتیبانی اتوماتیک و دستی از اطلاعات روزانه مطب بر حسب تاریخ جهت حفظ امنیت سیستم
 قابلیت استفاده همزمان چندین پزشک از یک سیستم نرم افزاری بدون تداخل در اطلاعات بیماران یکدیگر
 همچنین به یاد داشته باشید جهت الکترونیکی نمودن پرونده های سابق کاغذی بیماران، نیازی به اسکن نمودن یکباره همه ی آنها نمی باشد. بلکه با هر بار مراجعه یکی از بیماران، این مکانیزه نمودن به تدریج و بدون فشار کاری منشی صورت خواهد گرفت. به طوری که پس ازگذشت مدت زمان کمی از خرید نرم افزار مطب طراحان طب، تمامی پرونده های کاغذی، الکترونیکی خواهد شد.


مطالب مرتبط

نرم افزار مدیریت مطب پزشکان 
نرم افزار مدیریت مطب دندانپزشکان 
نرم افزار مدیریت مطب پوست و مو و زیبایی
 نرم افزار مدیریت مطب پزشکان قلب و عروق
 نرم افزار مدیریت مطب چشم پزشکی 
نرم افزار مدیریت مطب پزشکان اورولوژی
نرم افزار مدیریت مطب پزشکان ارتوپدی
نرم افزار مدیریت مطب پزشکان مغز و اعصاب
نرم افزار مدیریت مطب پزشک آنکولوژی
نرم افزار مدیریت مطب پزشکان اطفال
نرم افزار مدیریت مطب پزشک متخصص داخلی
نرم افزار مدیریت مطب تخصص غدد
نرم افزار مدیریت مطب روانشناسی 
نرم افزار مدیریت کلینیک و درمانگاه 

کلیه حقوق وبسایت متعلق به گروه طلای نرم می باشد.